Aktualności
A A A

Opinie

(pobrane z serwisu znanylekarz.pl)

 

AA. - bardzo dobry

Świetny specjalista ! Już po kilku zamienionych zdaniach czuć, że można mu zaufać i zwierzyć się z wszystkich problemów, nie osądza, uważnie słucha i wyciąga trafne spostrzeżenia. Jestem pod wrażeniem wiedzy psychologicznej. Otrzymałam nieocenioną pomoc w chorobie. dziekuje

 

magdalena - bardzo dobry

Lekarz pełen empatii i zrozumienia. Pomógł mi w problemach związanych z pracą w stresie stosując techniki radzenia sobie z nim w pracy jak i w życiu codziennym.Polecam

 

Piotr - bardzo dobry

Konkretny, rzeczowy psycholog. Pomógł mi wyjść na prostą kiedy pogubiłem sie trochę życiowo. Polecam.

 

wojtas27 - bardzo dobry

Byłem na testach psychologicznych. Sympatyczny lekarz, miła atmosfera badania. Szczerze polecam tego lekarza

 

Szymon - bardzo dobry

Kilka lat temu doktor Wypler prowadził moją terapię małżeńską. Niestety żona w pewnym momencie zrezygnowała i od tamtej pory spotykam się z doktorem indywidualnie. Dzięki tym spotkaniom w możliwie rozsądny i bezbolesny sposób udało mi się przeżyć rozstanie i rozwód. Teraz jestem w nowym związku i właśnie otwieram firmę. To wszystko za sprawą spotkań z doktorem. Wreszcie mogę nazwać siebie szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. Warto walczyć, dlatego polecam i wystawiam najlepszą ocenę dla doktora Wyplera.

 

Grażyna - bardzo dobry

Polecam Pana Wojciecha! W szkole polecili mi skonsultować się z psychologiem w sprawie zachowania mojego syna. Bardzo przejęłam się tą sytuacją bo psycholog mi przynajmniej kojarzył się z poważnymi chorobami, a syna miałam za „normalnego”. Pan Wojtek przywitał Nas z uśmiechem i zaprosił do gabinetu. Rozmawiał ze mną, z synem i z obojgiem. Zaproponował wykonanie testu na który umówiliśmy się na kolejną wizytę. Wyniki właśnie odebraliśmy, z synem jest wszystko w porządku, a Pan Wojtek zaproponował mu ćwiczenia poprawiające koncentrację. Podsumowując: dostaliśmy pomoc i poradę której oczekiwaliśmy.

 

Martyna Michalska - bardzo dobry

Byłam na 3 wizytach w związku z problemami w związku. Jestem zadowolona z ich przebiegu. Polecam ten gabinet!

 

Alice Zet - bardzo dobry

Chodzę na spotkania raz w tygodniu. Pomagają mi one ułozyć sobie wiele myśli i uczuć, otrząsnąć się z negatywnych nastrojów. Jeszcze dużo przede mną, ale już jest lepiej niż było.

 

Agata Pietrucha - bardzo dobry

Po kilku spotkaniach mogę stwierdzić, że doktor jest empatycznym, oddanym problemom pacjenta psychologiem. Polecam tego psychologa!

 

Barbara Smyczyńska - bardzo dobry

Spokojny, rzeczowy, skupiony - tego oczekiwałem i to dostałem. Bardzo dziękuję za spotkania i liczę na następne! (chyba, że ma Pan mnie dość :))

 

Piotrek - bardzo dobry

Byłem na testach psychologicznych, bo miałem takie mieć w pracy. Po badaniu otrzymałem rzeczową i trafną analizę osobowości, radzenia sobie ze stresem i umiejętności społecznych - pomogła mi bardzo przygotować się do AC.

 

Piotr - bardzo dobry

Robiłem u pana doktora badania na nową sztukę broni. Sprawnie i w porządku - polecam. Koło Hubertus !!!

 

Silne - bardzo dobry

Byłam na testach psychologicznych - przyjazne warunki badania, obszerny raport z wynikami i interpretacją. Polecam wszystkim starającym się o pracę w Policji!

 

Bach - bardzo dobry

Pan Wypler przeprowadził badanie psychologiczne i wystawił mi opinię dla sądu. Jestem zadowolony. Polecam

 

Grażyna S. - bardzo dobry

Byłam u kilku psychoterapeutów - ten ujął mnie autentycznym, niewymuszonym zainteresowaniem moimi problemami. A mam ich sporo! :)

 

Agata - bardzo dobry

Ciepły, serdeczny i inspirujący człowiek. Panie Wojtku - bardzo dziękuję za wszystko! Jest Pan niezastąpiony!