Aktualności
A A A

Anatomia zdrady

2016-05-21 12:58

14 września to data premiery wydawniczej książki Wojciecha Wyplera pt. "Anatomia zdrady". Książka ukazuje się nakładem MUZA SA.

 

Fragment opisu wydawcy: „Anatomia zdrady” Wojciecha Wyplera jest książką poruszającą temat zdrady i kłamstwa w związku, zarówno partnerskim, jak i przyjacielskim, czy rodzinie.  To pozycja szczególna, bowiem autor jest psychologiem, specjalistą od psychologii kłamstwa. Szkolił między innymi agentów służb specjalnych, a więc zawodowych kłamców, aby w sposób wiarygodny potrafili przybierać fałszywą tożsamość.

 

Fragment książki: "W tej książce chcę podzielić się z Państwem swoją wiedzą dotyczącą uwarunkowań i mechanizmów działania oszustwa i zdrady, wpływu kłamstwa na relacje między bliskimi osobami a także wskazać możliwości radzenia sobie z nieuczciwością zarówno w rodzinie, jak i w pracy. Książka ta nie jest typowym poradnikiem psychologicznym, ponieważ prezentuję w niej w wielu miejscach mój własny punkt widzenia, zawiera ona także informacje daleko wykraczające poza wiedzę psychologiczną czy związaną z strategiami i technikami terapeutycznymi, takie jak elementy taktyki i techniki pozyskiwania informacji czy metody prowadzenia przesłuchania..."