Aktualności
A A A

"Czuję, że on mnie zdradza." Jak rozpoznać niewierność naszego partnera? Kafeteria.pl

2017-04-11 11:56

"Czuję, że on mnie zdradza." Jak rozpoznać niewierność naszego partnera? - w serwisie kafeteria.pl pojawił się artykuł inspirowany książką "Anatomia zdrady" Wojciecha Wyplera:

 

"Często zdrada pojawia się w naszym związku znienacka. Jednak w większości przypadków możemy zauważyć kilka sygnałów ostrzegawczych, mogących uchronić nas przed zranieniem. Szukając dowodów zdrady naszego mężczyzny warto mieć je na uwadze!

Czasami w związku mamy wrażenie, że nasz partner nie jest z nami do końca szczery. Jeśli dotyczy do błahostek, możemy spać spokojnie, jednak kiedy w grę wchodzi możliwa niewierność, zaczynamy się denerwować i zachowywać nad wyraz podejrzliwie. Jednak same przeczucia nie są zbyt wiarygodnym wyznacznikiem. Czy faktycznie mamy powody do zmartwień? Na podstawie opinii naszych użytkowników i książki ”Anatomia Zdrady” Wojciecha Wyplera, przedstawiamy najważniejsze sygnały alarmowe, które mogą świadczyć o tym, że w naszym związku pojawił się ktoś trzeci..."

 

Więcej przeczytasz na: http://kafeteria.pl/seks-i-zwiazki/czuje-ze-on-mnie-zdradza-jak-rozpoznac-niewiernosc-naszego-partnera-a_10610